WSPÓŁPRACUJEMY

ZIELEŃ

CLEMATIS – OGRODY WERTYKALNE, ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Zieleń w naszych projektach odgrywa ogromną rolę. Poza walorami estetycznymi, jest odpowiedzią na podstawy naszej filozofii odnoszącej się do naturalności oraz przenikania się stref wnętrza i środowiska. Ogrody wertykalne – unikatowy ekosystem na ścianie, otaczający Cię naturą! „Ogrody pionowe – to nowoczesne i oryginalne rozwiązanie z obszaru architektury krajobrazu stosowane wszędzie tam, gdzie dysponuje się bardzo ograniczoną przestrzenią.”

Na naszych projektach wnętrz zobaczyć można koncept ogrodu wertykalnego, realizację zostawiamy profesjonalistom z pasją, czyli CLEMATIS.


Zobacz
Zobacz

WIZUALIZACJE

T-LINE STUDIO ALFRED OLENDER

Talent, wyobraźnia i doskonałe rzemiosło Alfreda to tajemnica naszych wizualizacji. Rozumienie dla naszej wizji i doskonały dialog, owocujący pięknymi przestrzeniami. Dziękujemy Alfredzie.


Zobacz
Zobacz

FOTOGRAFIA

EG PHOTOGRAPHY

Czucie przestrzeni i emocji, zamykanie jej na zawsze w kadrze. Opowiadanie historii jednym ujęciem, rzemiosło i pasja to wartości fotografii Eweliny. 


Zobacz
Zobacz

OSOBY

KAMILA SZCZAWIŃSKA

Wspólnie z Kamilą Szczawińską stworzyliśmy kolekcję mebli dziecięcych LOVEABLE.

Kamila Szczawińska to nie tylko piękna kobieta, to świadoma i dbająca o planetę osoba, kochająca naturę i to połączenie etyki i estetyki zaowocowało współpracą.


Zobacz
Zobacz