LOFTABLE

1 ° N A T U R A L N O Ś Ć
2 ° P R E S T I Ż
3 ° R E L A C J E
4 ° F U N K C J O N A L N O Ś Ć
5 ° P O N A D C Z A S O W O Ś Ć   i   E M O C J E

PREMIUM NEEDS to pięć filarów LOFTABLE, na których oparliśmy naszą filozofię tworzenia  wnętrz i mebli. Funkcjonalność, ergonomia, świadomość ekologiczna oraz ponadczasowość zamknięta w prestiżowej formie by realizując potrzeby ciała, zadbać też o potrzeby duszy. Realizując naszą filozofię, hołdujemy idei kalokagathii – łączeniu dobra z pięknem i etyką. Nasze produkty wprowadzają do wnętrz nie tylko szlachetne materiały, poddane jedynie minimalnej i niezbędnej obróbce, ale też budują atmosferę bliskości z naturą, poprawiają relacje i uzmysławiają, że mamy wpływ na środowisko większy niż by nam się mogło wydawać.

Kontakt

Wiemy, że co jest dobre dla Ciebie, jest dobre dla Twojego biznesu!

Wiemy, jak ważne są relacje i zadowolenie klientów, a zwłaszcza Twoje!

Dlatego oddajemy w Twoje ręce nie tylko katalog z meblami, ale klucz do sukcesu twojej firmy, wywarcia niezatartego wrażenia na klientach, odnalezienia się w miejscu łączącym wartości wyższe z funkcjonalnością.

LOFTABLE to naturalność w prestiżowej formie. Specjalnie przez nas wyselekcjonowane, certyfikowane lite drewno, sprawia, że każdy mebel jest unikatowy, trwały, ponadczasowy i tworzy idealną, luksusową oprawę dla Twoich produktów, przestrzeni do pracy, a także strefy komfortu, czy miejsca spotkań.

LOFTABLE to niepowtarzalne kolekcje mebli, które sprzyjają dobrym relacjom, opartym na szczerości oraz odpowiedzialności za siebie i świat. Odpowiedzialności za przyszłość. To przekłada się na powodzenie w biznesie, trwałość stosunków między kontrahentami,
pracownikami, a także nami i naszymi bliskimi.

LOFTABLE to wzornictwo, które reaguje na przyrodę, śledzi zmiany w niej zachodzące i czerpie z synergii wszystkich potrzeb życia, gdyż to co nas otacza przenika się, jest w wiecznym ruchu, ale niezmiennie piękne i inspirujące.

Meble LOFTABLE oprócz walorów estetycznych, spełniają najwyższe wymogi użyteczności i wygody. Tworząc nasze kolekcje, sięgaliśmy po najlepsze rozwiązania z dziedziny ergonomii, inspirowaliśmy się sztuką oraz psychologicznymi aspektami wpływu jaki ma otoczenie na nas.

Meble LOFTABLE to harmonia nie tylko ze środowiskiem, ale też z każdym wnętrzem, osobowością i potrzebą.

O NAS

Wraz z postępem zaawansowania cywilizacyjnego, coraz częściej zaczyna nam towarzyszyć bylejakość. Wystarczy zacząć szukać mebli za rozsądną cenę, aby trafić na ocean producentów, oferujących praktycznie to samo. Morza płyt wiórowych, bezkresy MDF-u, obrzeża z tworzyw sztucznych, czyhające na każdym rogu… Kształty dyktowane ilością wykrojów z jednej płyty, taśmowa produkcja nastawiona na prędkość… To wszystko to nie my!

Naturalność

Loftable od początku kierowało się filozofią podążania drogą jakości, zamiast ilości, łączenia wartości wyższych niż czysta użytkowość i oprawiania ich w indywidualne kreacje, gdzie każdy niemal element jest oryginalny i niepowtarzalny. Dlatego też, zwróciliśmy się w stronę naturalnego drewna. Tekstura, usłojenie, rodzaj, historia – drewno to kombinacja składników dająca unikatowość, której nie można żadnym sposobem wydobyć z mielonki drzewnej, zwanej potocznie płytą meblową. Nasze drewno to też nie byle jakie drewno.

Funkcjonalność

Wyselekcjonowani dostawcy, certyfikowane surowce, dbałość o środowisko, ręczna obróbka i uwaga poświęcona każdemu elementowi z osobna, sprawiają, że nasze meble to manifestacja świadomości tworzenia, a nie fabryczna produkcja. Loftable to forma inspirowana funkcją w takim samym stopniu jak psychologią, a potrzeba pragmatyzmu jest równa potrzebom emocjonalnym. Dla nas potrzeby ciała są równie ważne jak potrzeby ducha, a rzemieślnik i przemysłowiec ma ten sam cel przed sobą co artysta i architekt, aby z połączenia wszystkich istotnych wartości powstało coś ponadczasowego, do czego odwołać się można niezależnie od wieku, regionu czy kultury.

Wybór dla wymagających

Wygoda, ekologia, luksus i ergonomia to pojęcia uniwersalne, lecz nieczęsto idące w parze. Filozofia, będąca fundamentem istnienia Loftable, łączy w sobie te wszystkie wartości i udowadnia, że to co luksusowe, może być ekologiczne. To co wygodne – piękne, prestiż zamknąć w prostej formie, a rzeczom modularnym pozwolić zachować indywidualny charakter.