PREMIUM NEEDS

PREMIUM NEEDS to meble i wnętrza uporządkowane według potrzeb: Twoich, Twojego wnętrza oraz otoczenia.

Zobacz nasze kolekcje klikając na poszczególne sekcje – tam znajdziesz grafiki z pinezkami odsyłającymi do przedstawionych na nich mebli i elementów wyposażenia. 

PREMIUM NEEDS to:

1°greenable: NATURA i etyka

2°storeable: prestiż i elegancja

3°meetable: RELACJE i wygoda

4°workable: Perfekcja i uniwersalność

5°homeable i  6°loveable to: piękno i EMOCJE

MUM NEEDS

5°HOMEABLE

4°WORKABLE

3°MEETABLE

2°STORABLE

1°GREENABLE

MEBLE PREMIUM NEEDS

PREMIUM NEEDS:
1° NATURALNOŚĆ
2° PRESTIŻ
3° RELACJE
4° ERGONOMIA
5° PONADCZASOWOŚĆ

PREMIUM NEEDS to pięć filarów LOFTABLE, na których oparliśmy naszą filozofię tworzenia wnętrz i mebli.

1° GREENABLE – konieczność odpowiedzialności wobec naszej planety i przyszłych pokoleń. Dlatego też nasze meble produkujemy z litego drewna i stali. Materiały pozyskujemy od lokalnych, certyfikowanych dostawców, minimalizując ślad węglowy. Minimalizujemy odpad poprzez wykorzystywanie każdego kawałka drewna i stali, tworząc z nich dodatki do wnętrz. Drewno, jak i stal, są trwałymi materiałami, ponadto mogącymi być re-used i re-cycled. Ponadto, w potrzebie tej zawieramy myślenie o architekturze jako przenikaniu się wnętrza i świata zewnętrznego, stawiając na rośliny, ogrody wertykalne, naturalne drewno bez lakieru.

2° STORABLE – prestiżowe przechowywanie i prezentacja produktów. Prestiż wynika z odpowiedzialnego wyboru (GREENABLE), dobrego designu i użytych materiałów do produkcji mebli.

3° MEETABLE – relacje, które budowane są nie tylko poprzez słowa. Etyczno-estetyczną oprawę stawiamy jako środek do dobrych spotkań. Nasze wybory definiują nas i to czym się otaczamy jest odzwierciedleniem nas samych, a wnętrza, którymi wybraliśmy się otoczyć mówią wiele o tym co tkwi wewnątrz nas.

4° WORKABLE – forma wynika z funkcji, stąd też nasze meble poza estetyką i etyką, są również praktyczne. Naturalne drewno koi zmysły, zatem strefa pracy może łatwo być przeistoczona w strefę wypoczynku, po czym na powrót stać się miejscem koncentracji sił.

5° HOMEABLE – komfort, trwałość i ponadczasowość, osiągnięte poprzez solidne wykonanie i dobre wzornictwo. Dzieci, zwierzęta domowe, przyjęcia – z pewnością nie pomagają w utrzymaniu mebli w idealnej kondycji. Loftable to meble długowieczne. Jedną z wielu zalet litego drewna jest możliwość usunięcia nawet głębokich zniszczeń, przez usuniecie zniszczonej warstwy i odsłonięcie świeżego materiału (cyklinowanie, polerowanie). Stalowy stelaż wykonany z grubościennego profilu, jest prawie niezniszczalny w normalnych warunkach użytkowania, a ewentualne uszkodzenia farby łatwe w naprawie.

Meble LOFTABLE to harmonia nie tylko ze środowiskiem, ale też z każdym wnętrzem, osobowością i potrzebą.

PREMIUM NEEDS