JAK NAJWIĘCEJ ZIELENI

GREENABLE to fundament naszego myślenia o przestrzeni, w której nie może zabraknąć roślin, ale i odpowiedzialności za środowisko. Każda realizacja podążać ma za misją ukazywania piękna i dobra płynącego z otaczania się naturą, przypomnienia sobie, że jesteśmy też jej częścią. Idąc tą drogą, wytaczamy ścieżkę konieczności zieleni wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Każda nasza realizacja dąży do tego, by nie zabrakło naturalnych, żywych akcentów.

NATURALNOŚĆ

GREENABLE to odpowiedzialność za nasz wspólny dom, świat zostawiany
młodszym pokoleniom, racjonalne wykorzystywanie zasobów Ziemi, powrót do natury.

W czasach, gdy nowe fabryki powstają szybciej niż nowe lasy, LOFTABLE znalazło własną drogę, by pogodzić potrzeby użytkowe z dbaniem o środowisko. Certyfikowane drewno z kontrolowanych upraw to gwarancja zrównoważonej eksploatacji surowców odnawialnych. Brak materiałów drewnopochodnych jak płyty wiórowe czy MDF to brak chemikaliów uwalnianych do środowiska i w przestrzeń przez cały okres życia mebla.

LOFTABLE to także długowieczność. Naturalne drewno zużywa się bardzo powoli i zawsze istnieje możliwość łatwego go naprawienia, czy odświeżenia, bez konieczności kupowania niczego nowego. Zużywając mniej, pozostawiamy po sobie mniejszy ślad w naturze.

GREENABLE to harmonia człowieka i planety, bliskość natury, świadome współistnienie.

Nie odziedziczyliśmy tej planety po naszych przodkach, a jedynie pożyczyliśmy ją od naszych dzieci.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PREMIUM NEEDS